NSI duatlon Dabas

Szeptember 25-én Dabason rendezték meg az NSI duatlon utánpótlás olimpia Pest megyei döntőjét, melyen A és B kategóriában, egyéni és csapatversenyben is vetélkedtek a fiatalok.

Képgaléria itt.

Eredmények: (pirossal az országos döntőbe továbbjutottak)
Egyéni:
„A” kategória újonc 1 lány: 4. Kiss Alexandra, 12. Bevíz Fruzsina, 14. Egedi Gerda

„A” kategória újonc 1 fiú: 8. Soós Gergő, 16. Földi Tibor, 17. Nagy Domonkos

Cikk folytatódik a Tovább gombra kattintás után


Szeptember 25-én Dabason rendezték meg az NSI duatlon utánpótlás olimpia Pest megyei döntőjét, melyen A és B kategóriában, egyéni és csapatversenyben is vetélkedtek a fiatalok.

Képgaléria itt.

Eredmények: (pirossal az országos döntőbe továbbjutottak)
Egyéni:
„A” kategória újonc 1 lány: 4. Kiss Alexandra, 12. Bevíz Fruzsina, 14. Egedi Gerda

„A” kategória újonc 1 fiú: 8. Soós Gergő, 16. Földi Tibor, 17. Nagy Domonkos

„A” kategória újonc 2 lány: 2. Hommer Csilla, 6. Földi Petra, 14. Nagy Olívia

„A” kategória újonc 2 fiú: 9. Nagy Bendegúz, 27. Szikszay Zalán, 29. Bevíz Zoltán

„A” kategória gyermek lány: 3. Soós Fanni Kinga, 10. Király Dorka

„A” kategória serdülő lány: 4. Németh Natália, 5. Nagy Borbála

„A” kategória serdülő fiú: 6. Hommer Gergő, 10. Ivkovic Iván, 14. Szikszay Tamás

Nem egyesületünk tagja, de nem maradhat ki a felsorolásból S. Tóth Szabolcs, a Somogyi Imre Általános Iskola tanulója, aki fiú „B” kategória III. korcsoportban 2. helyezést ért el.

Csapat:
„A” kategória újonc 1 lány: 3. Kiss Alexandra, Bevíz Fruzsina, Egedi Gerda

„A” kategória újonc 1 fiú: 4. Soós Gergő, Földi Tibor, Nagy Domonkos

„A” kategória újonc 2 lány: 3. Nagy Olívia, Földi Petra, Hommer Csilla

„A” kategória újonc 2 fiú: 6. Nagy Bendegúz, Szikszay Zalán, Bevíz Zoltán

„A” kategória serdülő fiú: 3. Hommer Gergő, Ivkovic Iván, Szikszay Tamás

Az A kategóriában a Pest megyei egyesületek igazolt versenyzői, a B-ben pedig azok az általános és középiskolai tanulók állhattak rajthoz, akiknek 2009 augusztusa óta nincs triatlon-versenyengedélyük. A csapatviadalon az egyesületek, illetve az iskolák négyfős alakulatainak teljesítményét értékelték, mégpedig három fő időeredménye alapján.

A legkisebbek 500 és 250 méter futás között két kilométert kerékpároztak, a legnagyobbaknak viszont már három kilométer futást és tizenkét kilométer tekerést követően újabb ezerötszáz métert kellett teljesíteniük.

Egyéniben és csapatban az első hat helyen célba érők érmet, illetve oklevelet kaptak, az igazi jutalom azonban az országos döntőben való szereplés lehetősége. Az A kategóriában korcsoportonként és nemenként az egyéni verseny hat legjobbja, csapatban pedig csak a győztes egyesület jutott tovább, a B kategóriából viszont csak az első négy, csapatban ugyanakkor a két legjobb iskola vehet majd részt az országos megméretésen.