MIX Váltócsapat-verseny Országos Bajnokság és Sprint futam Eger

Országos triatlon fesztivált rendeztek május 16-án Egerben. A MIX Váltócsapat-verseny Országos Bajnokságon, a Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokságon és az amatőr kupán közel négyszáz sportoló indult.

Nagyításhoz kattints a képekre! Fotók: Botka Tibor

NAGY OLÍVIA, SZIKSZAY ZALÁN, TÓTH KITTI, NAGY BENDEGÚZ összetételű csapatunk a 16. helyet szerezte meg.

A sprint futam kategóriáját MAJOR GÁBOR megnyerte, MAJORNÉ BUKOR EDIT 4. helyen végzett. Gabi ezzel egyhetes szállást is nyert a spanyolországi Parque TROPICAL triathlonos edzőtábor hotelba. Gratulálunk!