Országos Utánpótlás és Sprint Triatlon Ranglista Verseny Fonyód 2015

Három első helyet szereztek a Fergetegesek – Szombaton több mint 200 versenyző, köztük olimpikonok és a sportág ikonikus alakjai is rajthoz álltak, hogy teljesítsék a távot. Fonyód hosszú évekig volt a triatlon fellegvára, most 10 év kihagyás után tért vissza a sportág a városba, ahol a versenyzők több korcsoportban, az újonctól a veteránig mérettették meg magukat. A versenyzők a triatlon sprint távot teljesítették, amely az olimpiai távnak pontosan a fele. Vagyis 750 métert úsztak, 20 km-t kerékpároztak és 6 km-t futottak a triatlonisták.