EMMI SPORT XXI. AQUATLON 2017. PEST MEGYEI DÖNTŐ

EMMI SPORT XXI. AQUATLON
2017.
PEST MEGYEI DÖNTŐ
KISTARCSA

A verseny időpontja: 2017. április 29.

A verseny helyszíne: Kistarcsa város létesítményei és közterülete 
(versenyközpont: Városi Uszoda Kistarcsa, Ifjúság tér 3. és Simándy József Ált. Isk. )

A verseny célja: Az aquatlon sport népszerűsítése városunkban és régiónkban, illetve az országos döntőbe történő továbbjutás.

A verseny résztvevői: Utánpótlás korú diákok, sportolók, akik a versenyzés szabályainak megfelelnek. A nyílt futamban kortól, nemtől és minősítéstől függetlenül bárki indulhat. A Regionális Döntőn való részvétel feltétele az Országos Döntőn való induláshoz. A Magyar Triatlon Szövetség által kiállított licensz nem szükséges a régiós döntőn való induláshoz, de az Országos Döntőn csak érvényes licenccel rendelkező versenyző indulhat.

A verseny rendezője: Kistarcsai Vízisport és Rekreációs Club
Szervezőbizottság elnöke: Gább Dávid

További részletek, illetve a teljes versenykiírás ide kattintva!

EMMI SPORT XXI. AQUATLON
2017.
PEST MEGYEI DÖNTŐ
KISTARCSA

A verseny időpontja: 2017. április 29.

A verseny helyszíne: Kistarcsa város létesítményei és közterülete 
(versenyközpont: Városi Uszoda Kistarcsa, Ifjúság tér 3. és Simándy József Ált. Isk. )

A verseny célja: Az aquatlon sport népszerűsítése városunkban és régiónkban, illetve az országos döntőbe történő továbbjutás.

A verseny résztvevői: Utánpótlás korú diákok, sportolók, akik a versenyzés szabályainak megfelelnek. A nyílt futamban kortól, nemtől és minősítéstől függetlenül bárki indulhat. A Regionális Döntőn való részvétel feltétele az Országos Döntőn való induláshoz. A Magyar Triatlon Szövetség által kiállított licensz nem szükséges a régiós döntőn való induláshoz, de az Országos Döntőn csak érvényes licenccel rendelkező versenyző indulhat.

A verseny rendezője: Kistarcsai Vízisport és Rekreációs Club
Szervezőbizottság elnöke: Gább Dávid

További részletek, illetve a teljes versenykiírás ide kattintva!