Belépés / Új felhasználó létrehozása

Eredményeink

mezei diákolimpia
2014. 04.15. Gödöllő 3. hely Soós Fanni
27. Hommer Csilla
Somogyis Csapat 15. Hely


2014. 04. 12 Káptalantóti Duatlon Ranglista
3. hely Soós Fanni
7. Soós Gergő
1. Medveczky Edit
4. Soós Gyula
családi versenyben 1, Soós család
3. Major Gábor Rövidtávú OB
Kerékpáros Verseny Tarján
2014. 04. 13
2. Soós Fanni holtversenyben
4. Soós Gergő
4. Medveczky Edit
2011. 10.08. Országos Duatlon Diákolimpia "A" kat Döntö Szekszárd

7 fő jutott tovább az egyesületből az országos döntőre, sajnos Földi Petra eltörte a kezét, így 6-an maradtunk.
Újonc1:17. Kiss Alexandra
Újonc2: 4. Hommer Csilla
Gyermek kcs: 8. Soós Fanni
Hommer Gergő, Németh Natália, Nagy Borbála a középmezőnyben végeztek

Gratulálunk nekik.
A jövő hétvégén S. Tóth Szabolcs a B kat. döntőbe jutott be, ami Balassagyarmaton lesz.

KEZDŐK 2004-től

LEÁNY FIÚ

1.Seller Kitti, Soós Gergő

LEGJOBB ABONYI : Soós Gergő

ÚJONC B 2002-2003

LEÁNY FIÚ

1. Bácsmegi Vivien, Erdélyi Dániel
2. Kiss Anna, Pápai Balázs
3. Kiss Alexandra, Szabó Péter
4. Homodzák Orsolya, -
5. Bevíz Fruzsina, -
6. Abonyi Kata, -

LEGJOBB ABONYI: Kiss Alexandra

ÚJONC A 2001-2002

LEÁNY FIÚ

1. Botka Anikó, Németh Csaba
2. Kerekes Ivett, Hornyák Döme
3. Hommer Csilla, Bakó László
4. Földi Petra, Nagy Bendegúz
5. Csikós Viktória, Hankó tamás
6. Makai Renáta, Kovács Levente
7.-, Bevíz Zoltán

LEGJOBB ABONYI: Hommer Csilla, Nagy Bendegúz

GYERMEK 1998-1999
LEÁNY FIÚ

1. Balogh Zsuzsanna, Fülöp Ádám
2. Soós Fanni, Kovács Péter
3. Bácsmegi Boglárka, Csató Gergely
4. Király Dorka , Szabó Dániel
5. Somogyi Rebeka, -

LEGJOBB ABONYI: Soós Fanni

Serdülő 1997-1996

LEÁNY FIÚ

1. Bérczi Blanka, Oberfrank Márton
2. Lefor Mercédesz, Hommer Gergő
3. Németh Natália, Ivkovic Iván
4. Balogh Bettina, Laki Zoltán
5. Nagy Borbála , -
6. Márok Zsuzsanna, -

LEGJOBB ABONYI: Németh Natália, Hommer Gergő

Ifjúsági 1995-1992

LEÁNY FIÚ

1. Nyerges Zsanett, Csató Balázs
2. Szekeres Dóra, Sike Zsolt
3.-, Pintér Zoltán

LEGJOBB ABONYI : Pintér Zoltán

Felnőtt 1991-1972

NŐI FÉRFI

1. Majorné Bukor Edit, Major Gábor
2. Duna Ágnes, Bakos Dávid
3. - , Kisnémet László
4. -, Tóth Gábor
5. -, Kiss Dénes

LEGJOBB ABONYI: Majorné Bukor Edit, Major Gábor

Szenior 1971-től

NŐI FÉRFI

1. Böröcz Mária , Barta István
2. Gerhárt Ildikó, Király László
3. -, Bakó Zsolt
4. -, Harangozó András
5. -, Soós Gyula
6. -, Furcsa Ernő
7. -, Lengyel Csaba

LEGJOBB ABONYI: Böröcz Mária, Király László

BARÁTI VÁLTÓ

1. Fülöp Ádám
Sike Zsolt
Despotov Dániel

2. Király Dorka
Major Gábor
Soós Fanni

3. Ivkovic Iván
Király László
Nagy Bendegúz

4. Csató Balázs
Bakó Márton
Bakó Zsolt

5. Hornyák Döme
Bakó László
Németh Csaba

6. Balogh Zsuzsanna
Lefor Mercédesz
Bérczi Blanka

CSALÁDI VÁLTÓ

80 év alatt 80 év felett

1. Kovács Levente Harangozó Andrásné
Kovács Péter Harangozó András
Kovács József Harangozó Szilárd

2. Hommer Gergő Soós Edit
Hommer Csilla Soós Fanni
Hommerné Balogh Andrea Soós Gyula

A Fornetti-körverseny (Kecskemét) eredményei:

Egyéni eredmények:

1.osztály: Soós Gergő 5. helyezett
3.osztály: Nagy Olívia 3. helyezett
Kiss Alexandra 4. helyezett
4.osztály: Bevíz Zoltán 14. helyezett
5-6.osztály: Földi Petra 7. helyezett
Hommer Csilla 4. helyezett
Soós Fanni 3. helyezett
7-8.osztály: Németh Natália 1. helyezett
Nagy Borbála 6. helyezett
Hommer Gergő 2. helyezett
10km: Medveczky Edit 1. helyezett
Major Gábor 1. helyezett

Csapat eredmények:

Fergeteges lábúak: Földi Petra, Soós Fanni, Németh Natália, Nagy Borbála 1. helyezés
Fergeteges nyulak: Soós Gergő, Bevíz Zoltán, Nagy Olívia, Kiss Alexandra 1. helyezés
Mindenkinek Gratulálunk!

A Fergeteg Triatlon SE két ifjú sportolót javasolt a kitüntetésre.

Medveczky Edit, edző így írt róluk:
Hommer Csilla újonc kategória:

* Kaszó Duatlon OB 7. hely
* Megyei Triatlon Diákolimpia Veresegyház 5. hely
* Megyei Duatlon Diákolimpia Dabas holtversenyben 2. hely( tavasszal lesz az országos döntő)
* Vásárhelyi Pál Futóverseny Kecskemét 1. hely
* Szolnok Májusfa futás 2. hely
* Sülysápi Futónap 2. hely
* Tápiószecsői futónap 1. hely

Soós Fanni újonc kategória:

* Megyei Triatlon Diákolimpia Veresegyház 3. hely
* Országos Triatlon Diákolimpia Margitsziget 11. hely (76 főből)
* Fadd-Dombori Triatlon OB 18. hely (72 főből)
* Megyei Duatlon Diákolimpia 4. hely (gyermek kcs.) Dabas, tavasszal lesz az országos döntő
* Szolnok Májusfa futás 1. hely

Mindketten az egyesület kiemelkedő sportolói, bár még fiatalok, kitűnnek szorgalmukkal és kitartásukkal az edzéseken, aminek a versenyeken is megvan az eredménye.