Diákolimpia Megyei Mezei Futóbajnokság

Pest Megyei Mezei Futóbajnokság Tápiószecső



Tápiószecső adott otthont a Pest Megye legjobb diák futói számára meghirdetett Diákolimpia Megyei Mezei Futóbajnokságnak április 3-án, ahol 51 iskolából 738 lelkes diák gyűlt össze, hogy eldöntse a Pest Megye Diákolimpiai Bajnoka címet egyéni és csapatversenyben. A versenyről továbbjutott az április 17-én Gödöllőn megrendezésre kerülő országos döntőre korosztályonként (III-VI. kcs.) a legjobb 6 egyéni versenyző és 1-3. helyezett csapat. (pirossal, vastagon szedve)


Eredmények:


Leány III. korcsoport 1500m
(127 indulóból)
1. Soós Fanni 05:31.32
5. Hommer Csilla 05:43.74
25. Batta Fruzsina 06:21.58
32. Mucsi Noémi 06:25.84
36. Majercsik Melinda 06:29.83
51. Kállai Dorottya 06:38.58
65. Dányi Hanna 06:47.78
73. Brezvai Anna 06:51.58
Leány III. korcsoport csapat
(4 legjobb csapattag eredménye alapján)
Csapat helyezése: 1.
Csapat neve:
Abony, Somogyi Imre Ált. Iskola
Soós Fanni
Hommer Csilla
Batta Fruzsina
Mucsi Noémi


(Cikk folytatódik a Tovább linkre kattintva)



Pest Megyei Mezei Futóbajnokság Tápiószecső



Tápiószecső adott otthont a Pest Megye legjobb diák futói számára meghirdetett Diákolimpia Megyei Mezei Futóbajnokságnak április 3-án, ahol 51 iskolából 738 lelkes diák gyűlt össze, hogy eldöntse a Pest Megye Diákolimpiai Bajnoka címet egyéni és csapatversenyben. A versenyről továbbjutott az április 17-én Gödöllőn megrendezésre kerülő országos döntőre korosztályonként (III-VI. kcs.) a legjobb 6 egyéni versenyző és 1-3. helyezett csapat. (pirossal, vastagon szedve)


Eredmények:




Leány III. korcsoport 1500m
(127 indulóból)
1. Soós Fanni 05:31.32
5. Hommer Csilla 05:43.74
25. Batta Fruzsina 06:21.58
32. Mucsi Noémi 06:25.84
36. Majercsik Melinda 06:29.83
51. Kállai Dorottya 06:38.58
65. Dányi Hanna 06:47.78
73. Brezvai Anna 06:51.58
Leány III. korcsoport csapat
(4 legjobb csapattag eredménye alapján)
Csapat helyezése: 1.
Csapat neve:
Abony, Somogyi Imre Ált. Iskola
Soós Fanni
Hommer Csilla
Batta Fruzsina
Mucsi Noémi

Fiú III. korcsoport 2000m
(125 indulóból)
29. Kovács Balázs 06:12.12
38.Varga András 06:16.32
44. Krupincza Máté 06:20.61
57. Csibrány Márk 06:31.61
59. Balázs Máté 06:33.86
69. Károly Zoltán 06:40.83
87. Komáromi Zoltán 06:54.11
111. Bodzás Arnold 07:33.83
Fiú III. korcsoport csapat
(4 legjobb csapattag eredménye alapján)
Csapat helyezése: 9.
Csapat neve:
Abony, Somogyi Imre Ált. Iskola
Kovács Balázs
Varga András
Krupincza Máté
Csibrány Márk
Lány IV. korcsoport 2000m
(78 indulóból)
26. Palcsó Krisztina 08:23.39
31. Király Dorka 08:28.40
35. Nagy Diána 08:33.34
37. Szegő Zsuzsanna 08:35.65
41. Rafael Krisztina 08:42.65
55. Csoma Noémi 09:02.40
58. Kis Gabriella 09:18.64
Lány IV. korcsoport csapat
(4 legjobb csapattag eredménye alapján)
Csapat helyezése: 6.
Csapat neve:
Abony, Somogyi Imre Ált. Iskola
Palcsó Krisztina
Király Dorka Dominika
Nagy Diána
Szegő Zsuzsanna

Forrás: tapiomenti-tomegsport.hu