Mátra Kör kerékpáros verseny

Idén 20. alkalommal rendezték meg (szeptember 3-án) a Mátra Kör Országúti Kerékpárversenyt. Három távon, a szokásos 80 és 15 km mellett egy pénzdíjas 85 km-s futamot indíttak a 20. jubileum tiszteletére, kékestetői befutóval. A verseny a Shimano Kupa nyilt kerékpáros versenysorozat futama és az EDF Ötpróba London 2012 pontszerző rendezvénye is volt egyben.

Az egyesületünkből a gyermekeknél Soós Fanni állt rajthoz a 15km-es kerékpárversenyen, amely végig emelkedett Gyöngyöstől- Mátrafüred-Mátraháza volt a cél. Abszolút női mezőnyben és korcsopotban is első helyen végzett.

A felnőtteknek 80km-es Mátrakör kerékpáros versenyében Major Gábor és Medveczky Edit állt rajthoz. (30 fokos hőségben) Major Gábor a felnőtteknél a 26. lett (2 óra 24 perc), Medveczky Edit a női szenior mezőnyben a 3. lett (3 óra 15 perc) kb: 350 indulóból

Idén 20. alkalommal rendezték meg (szeptember 3-án) a Mátra Kör Országúti Kerékpárversenyt. Három távon, a szokásos 80 és 15 km mellett egy pénzdíjas 85 km-s futamot indíttak a 20. jubileum tiszteletére, kékestetői befutóval. A verseny a Shimano Kupa nyilt kerékpáros versenysorozat futama és az EDF Ötpróba London 2012 pontszerző rendezvénye is volt egyben.

Az egyesületünkből a gyermekeknél Soós Fanni állt rajthoz a 15km-es kerékpárversenyen, amely végig emelkedett Gyöngyöstől- Mátrafüred-Mátraháza volt a cél. Abszolút női mezőnyben és korcsopotban is első helyen végzett.

A felnőtteknek 80km-es Mátrakör kerékpáros versenyében Major Gábor és Medveczky Edit állt rajthoz. (30 fokos hőségben) Major Gábor a felnőtteknél a 26. lett (2 óra 24 perc), Medveczky Edit a női szenior mezőnyben a 3. lett (3 óra 15 perc) kb: 350 indulóból