Vision Utánpótlás Gála, Tiszaújváros


Nagyításhoz kattints a képre!

2012-ben az előző évhez hasonlóan újra megrendezésre kerül Tiszaújvárosban, a Triatlon Nagyhéten a Vision Utánpótlás Gála. Mivel az idei korosztályos ranglista sorozat nem zárul le a versenyig, a rendezők a meghívókat a Triatlon Ranglistasorozat bajai fordulója utáni ranglista állás alapján küldik ki az egyesületeknek. Meghívót a Gyermek és Serdülő Triatlon Ranglisták első 16 helyén álló versenyzők kapnak. A versenyzőknek egy hét áll rendelkezésükre a meghívókra visszajelezni.
Érdekesség, hogy az idei verseny a ITU Triatlon Világkupa napján, a nagyok döntői előtt, a világkupa pályáin és közönsége előtt kerül megrendezésre. A Bike Line Kft. jóvoltából a legjobb versenyzők az idén is színvonalas díjazásra számíthatnak.
Idén tavalyhoz hasonlóan Soós Fanni fogja egyesületünket képviselni. 🙂

A versenyek tervezett időrendje:Nagyításhoz kattints a képre!

2012-ben az előző évhez hasonlóan újra megrendezésre kerül Tiszaújvárosban, a Triatlon Nagyhéten a Vision Utánpótlás Gála. Mivel az idei korosztályos ranglista sorozat nem zárul le a versenyig, a rendezők a meghívókat a Triatlon Ranglistasorozat bajai fordulója utáni ranglista állás alapján küldik ki az egyesületeknek. Meghívót a Gyermek és Serdülő Triatlon Ranglisták első 16 helyén álló versenyzők kapnak. A versenyzőknek egy hét áll rendelkezésükre a meghívókra visszajelezni.
Érdekesség, hogy az idei verseny a ITU Triatlon Világkupa napján, a nagyok döntői előtt, a világkupa pályáin és közönsége előtt kerül megrendezésre. A Bike Line Kft. jóvoltából a legjobb versenyzők az idén is színvonalas díjazásra számíthatnak.
Idén tavalyhoz hasonlóan Soós Fanni fogja egyesületünket képviselni. 🙂

A versenyek tervezett időrendje: