Fanni diákolimpia bajnok! !

Nagy verseny színhelye volt vasárnap a Lakitelek Népfőiskola, ahol a tizenkilenc megye és a főváros több mint 1300 tanulója állt rajthoz. Az országos duatlon diákolimpia döntőjét rendezték meg két kategóriában, igazolt és amatőr versenyzők egyaránt összemérhették tudásukat. Hat korosztályban álltak rajthoz fiúk és lányok. A legfiatalabbak hét-nyolc, a legidősebbek pedig 16-17 évesek voltak.

5kcs. 14. Király Dorka

Soós Fanni az egész versenyen hatalmas küzdelemben fej-fej mellett harcolt, míg a befutóban már csak ketten maradtak és Fanni győzött.
Soós Gergő a célegyenesben hajrázta le ellenfelét, ezzel megszerezve a 3. helyet.