XIV. Városi Sportbál – év sportolója díjak átadása

/részlet a 2013. év sportolója díjátadó ceremónia beszédéből/

4. m osztályos, a Somogyi Imre Általános Iskola kitűnő tanulója.
A tavalyi évben újonc korcsoportban ért el kiváló eredményeket. Igaz még újonc második éves volt, de a folyamatos edzések ebben a korcsoportban is meghozták az eredményeket.

Az év triatlonosa: Soós Gergő

Ebben az évben 8. m-es tanulónkat javasoljuk díjazásra a Somogyi DSE legjobb sportolójaként. Fanni, amellett, hogy a saját sportágában, triatlon versenyzőként sikert-sikerre halmoz az iskolai sportból is kiveszi a részét. Így 2013-ban is szerzett országos eredményeket atlétikában a diákolimpián. Mezei futásban megye bajnokként állt az országos döntő rajtjához 178 társával együtt és harmadikként ért célba. Az atlétika egyéni bajnokságban 1500 méteres síkfutásban szerzett megye bajnoki címet, itt az országos döntőn 6. helyezést ért el. Saját sportágában pedig az Országos Duatlon Diákolimpián az első helyet megszerezve állhatott a dobogó legmagasabb fokára. Ebben az évben is hasonló szép eredményeket várunk tőle.
Somogyi DSE legjobb sportolója: Soós Fanni