Pest Megyei Diákolimpiai Döntő – 5 arany, 4 ezüst, 2 bronz

Szeptember 21-én Dabason rendezték meg az idei tanév első Pest megyei diákolimpiai döntőjét, a Duatlon Diákolimpiát. Gyönyörű időben, kiváló rendezésű versenyen vehettek részt megyénk általános és középiskolás diák versenyzői. A legeredményesebbek október 11-én, Rádpusztán, az országos döntőn képviselik megyénket.

“A” (igazolt, Magyar Triatlon Szövetség által kiadott versenyengedéllyel rendelkező) kategóriákban egyesületünk versenyzői 5 arany, 2 ezüst, és 1 bronzérem, 1 negyedik, 2 ötödik és 1 hatodik mellett további nagyszerű helyezéseket értek el.

“B” (versenyengedéllyel nem rendelkező) kategóriákban a Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és a ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium színeiben további 2 ezüst és egy bronzérmet szereztek abonyi versenyzők.

Abonyi vonatkozású eredmények ide kattintva!

Részletes eredmények itt.
A versenyen elért eredményeik alapján az országos döntőben jutottak:
Tóth Márton
Szikszay Milán
Varga Kristóf
Lendvai Kitti
Soós Gergő
Molnár Gréta
Menyhárt Edina
Hommer Csilla
Nagy Olívia
Tóth Kitti
Soós Fanni
Király Dorka

További képek:

Szeptember 21-én Dabason rendezték meg az idei tanév első Pest megyei diákolimpiai döntőjét, a Duatlon Diákolimpiát. Gyönyörű időben, kiváló rendezésű versenyen vehettek részt megyénk általános és középiskolás diák versenyzői. A legeredményesebbek október 11-én, Rádpusztán, az országos döntőn képviselik megyénket.

“A” (igazolt, Magyar Triatlon Szövetség által kiadott versenyengedéllyel rendelkező) kategóriákban egyesületünk versenyzői 5 arany, 2 ezüst, és 1 bronzérem, 1 negyedik, 2 ötödik és 1 hatodik mellett további nagyszerű helyezéseket értek el.

“B” (versenyengedéllyel nem rendelkező) kategóriákban a Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és a ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium színeiben további 2 ezüst és egy bronzérmet szereztek abonyi versenyzők.

Abonyi vonatkozású eredmények ide kattintva!

Részletes eredmények itt.
A versenyen elért eredményeik alapján az országos döntőben jutottak:
Tóth Márton
Szikszay Milán
Varga Kristóf
Lendvai Kitti
Soós Gergő
Molnár Gréta
Menyhárt Edina
Hommer Csilla
Nagy Olívia
Tóth Kitti
Soós Fanni
Király Dorka

További képek: