Martfű Megyei Aquatlon döntő eredmények


Képgaléria

Eredmények:





































































































































































*H. Név korcsoport Úszás
(66 m)
Futás
(400 m)
Össz.
7. Egedi Gerda Újonc B lány 01:40 01:49 03:29
5. Soós Gergő Újonc B fiú 01:15 01:22 02:37
10. Földi Tibor Újonc B fiú 01:34 01:29 03:03
*H. Név korcsoport Úszás
(100 m)
Futás
(800 m)
Össz.
6. Nagy Olívia Újonc A lány 01:51 03:03 04:54
10. Tóth Kitti Újonc A lány 02:20 03:27 05:47
5. Szikszay Zalán Újonc A fiú 01:45 03:34 05:19
*H. Név korcsoport Úszás
(200 m)
Futás
(1600 m)
Össz.
1. Soós Fanni Gyermek lány 02:54 05:46 08:40
6. Hommer Csilla Gyermek lány 03:49 05:55 09:44
11. Földi Petra Gyermek lány 04:11 06:45 10:56
15. Bevíz Zoltán Gyermek fiú 03:55 08:55 12:50
2. Csapat- Fergeteg Gyermek lány 29:20
*H. Név korcsoport Úszás
(400 m)
Futás
(2400 m)
Össz.
5. Király Dorka Serdülő lány 06:17 11:29 17:46
6. Nagy Borbála Serdülő lány 06:40 12:21 19:01
3. Hommer Gergő Serdülő fiú 06:34 09:10 15:44
5. Szikszay Tamás Serdülő fiú 06:46 13:52 20:38

*H. – Helyezés



Képgaléria

Eredmények:





































































































































































*H. Név korcsoport Úszás
(66 m)
Futás
(400 m)
Össz.
7. Egedi Gerda Újonc B lány 01:40 01:49 03:29
5. Soós Gergő Újonc B fiú 01:15 01:22 02:37
10. Földi Tibor Újonc B fiú 01:34 01:29 03:03
*H. Név korcsoport Úszás
(100 m)
Futás
(800 m)
Össz.
6. Nagy Olívia Újonc A lány 01:51 03:03 04:54
10. Tóth Kitti Újonc A lány 02:20 03:27 05:47
5. Szikszay Zalán Újonc A fiú 01:45 03:34 05:19
*H. Név korcsoport Úszás
(200 m)
Futás
(1600 m)
Össz.
1. Soós Fanni Gyermek lány 02:54 05:46 08:40
6. Hommer Csilla Gyermek lány 03:49 05:55 09:44
11. Földi Petra Gyermek lány 04:11 06:45 10:56
15. Bevíz Zoltán Gyermek fiú 03:55 08:55 12:50
2. Csapat- Fergeteg Gyermek lány 29:20
*H. Név korcsoport Úszás
(400 m)
Futás
(2400 m)
Össz.
5. Király Dorka Serdülő lány 06:17 11:29 17:46
6. Nagy Borbála Serdülő lány 06:40 12:21 19:01
3. Hommer Gergő Serdülő fiú 06:34 09:10 15:44
5. Szikszay Tamás Serdülő fiú 06:46 13:52 20:38

*H. – Helyezés