Triatlon Klubcsapat Országos bajnokság 2015

Soha nem látott létszámban sorakoztak fel hazánk klubcsapatai Tiszaújvárosban, a XXIV. Fortrex Tisza Triatlon május 23-i, első versenynapján, hogy eldöntsék az országos bajnoki érmek sorsát. A Gyógy- és Strandfürdő területén kialakított verseny központban nem kevesebb, mint 135 csapat regisztrált. Viszonyításképpen: az eddigi részvételi rekord 98 csapat volt.

Nagyításhoz kattints a képekre! Fotók: Botka Tibor

Az időjárás eleinte nem túlságosan kedvezett a rekordmezőny tagjainak és kísérőiknek, szurkolóiknak, hiszen az utánpótlás 1. korcsoportos együttesek rajtját megelőzően elkezdett esni az eső, mely sajnos csak órák múlásával hagyott alább. A versenyen két csapatot is el tudtunk indítani, versenyzőink a várakozást felülmúlva, nagyon szépen szerepeltek.

Férfi utánpótlás 1 kategóriában a NAGY BENDEGÚZ, SZIKSZAI ZALÁN, TÖRŐCSIK ÁKOS összetételű csapatunk a 18. helyen végzett.

Női utánpótlás 1 kategóriában a KISS ALEXANDRA, NAGY OLIVÍA, TÓTH KITTI alkotta csapat 12. lett.